До уваги вчителів математики! - 18 Березня 2012 - Віртуальний кабінет математики


Головна | Реєстрація | Вхід
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS   Четвер, 08.12.2016, 09:55
Меню сайту
Категорії розділу
Нормативно-правові документи [15]
Документація кабінету [0]
Програми [2]
Календарні плани [3]
Розробки уроків [17]
Підсумкові контрольні роботи [0]
Тести [2]
ЗНО з математики [13]
ДПА з математики [10]
Позакласна робота [18]
Soft [1]
Бібліотека [17]
Олімпіади, конкурси [49]
5 клас [1]
6 клас [0]
7 клас [2]
8 клас [0]
9 клас [0]
10 клас [0]
11 клас [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2012 » Березень » 18 » До уваги вчителів математики!
18:03
До уваги вчителів математики!

Журі районного математичного турніру "Еврика-2012" розподілило місця та визначило переможців в усіх вікових категоріях. Скорочена підсумкова таблиця подана нижче. Детальніше про підсумки проведення турніру "Еврика-2012" читайте в звіті журі конкурсу (його можна завантажити за посиланням нижче).


СКАЧАТИ ТУТ>>

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

МАЛЮК (2-3 класи)

МісцеНавчальний закладКапітан командиСума балів з бонусами
1СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт Муровані КурилівціБоженюк Даніїл80
2НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Муровані КурилівціЙосипенко Богдан (3-Б клас)70
3НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. НаддністрянськеМельник Григорій65
4НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»Йосипенко Богдан (3-Б клас)70
5СЗШ І-ІІ ст. с ЖитникиІваненко Володимир53
6НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КонищівМельник Вадим44
7НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.РівнеАтаманюк Назар40
8СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт Муровані КурилівціВисоцький Дмитро34
9НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Муровані КурилівціКостянець Софія (2 клас)29
10НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.ЖванМовчан Роман17
11СЗШ І-ІІІ ступенів с.ЛучинецьБоднарук Юрій4

ШКОЛЯРИК (5-6 класи)

МісцеНавчальний закладКапітан командиСума балів з бонусами
1НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.БахтинНедосейкін Андрій81
2СШЗ І-ІІІ ступенів с.ВищеольчедаївМазуренко Олександр74
3СЗШ І-ІІІ ступенів с.НемерчеЛопушанська Вікторія67
4НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.МихайлівціКушнір Ярослав67
5НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КотюжаниКазьмірова Анна59
6НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.НаддністрянськеГринь Олександр54
7НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КурашівціБабій Ілона53
8НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.СнітківПивоварська Марина52
9НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КонищівЮрчишен Віталій46
10СЗШ І-ІІІ ступенів с.ЖитникиКручок Володимир43
11НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія"Козловський Ростислав (5-Б клас)37
12СЗШ І-ІІІ ступенів с.СтепанкиСидоренко Артем37
13НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія"Овчарук Анастасія, Полянська Каріна (5-А клас)32
14НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія"Петренко Валерій (6 клас)29
15НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.РівнеВдовиченко Світлана (6 клас)29
16НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.РівнеЧепіжак Максим (5 клас)22
17СЗШ І-ІІІ ступенів с.ВербовецьДерен Тетяна15
18СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт Муровані КурилівціТретяк Олесь13
19НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.ЖванНедопитко Катерина11
20СЗШ І-ІІІ ступенів с.ЛучинецьШевчук Богдан4

КАДЕТ (7-8 класи)

МісцеНавчальний закладКапітан командиСума балів з бонусами
1СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт Муровані КурилівціТретяк Павло109
2НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КурашівціБулега Діана98
3НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.МихайлівціКравець Михайло96
4СЗШ І-ІІІ ступенів с.НемерчеМарущак Дмитро92
5СЗШ І-ІІІ ступенів с.ЖитникиКуца Альона90
6НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Муровані КурилівціСауляк Діана (8 клас)68
7СЗШ І-ІІ ступенів с.СтепанкиЛуцик Богдана68
8НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.СнітківВасютинська Яна64
9НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КотюжаниЧорноус Юлія50
10СЗШ І-ІІІ ступенів с.ВищеольчедаївБоднарук Ірина42
11НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КонищівАтаманчук Микола34
12НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.НаддністрянськеБойко Микола32
13НВК "СШЗ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Муровані КурилівціПаламарчук Анастасія (7-А клас)29
14НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.ЖванКозак Іван26
15НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.БахтинАндрущак Аліна25
16СЗШ І-ІІІ ступенів с.ВербовецьСімакович Богдан23
17НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.РівнеОсельський Вадим (7 клас)17
18НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.РівнеБернацька Юлія (8 клас)14
19НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Муровані КурилівціКорначук Олеся (7-Б клас)3
20СЗШ І-ІІІ ступенів с.ЛучинецьВавшко В.0

ЮНІОР (9-10 класи)

МісцеНавчальний закладКапітан командиСума балів з бонусами
1НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Муровані КурилівціСередюк Валерія117
2СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт Муровані КурилівціМакуха Анастасія77
3НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.СнітківОльшевський Анатолій74
4НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Муровані КурилівціЛисак Діана (10-Б клас)56
5НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КотюжаниВербицька Тетяна50
6СЗШ І-ІІІ ступенів с.ВищеольчедаївСандич Мирослава40
7НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.КонищівШвайко Наталія31
8НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.НаддністрянськеМізяківський Віталій24
9СЗШ І-ІІІ ступенів с.НемерчеЛошак Андрій22
10НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.ЖванКрихтяк Юлія8
11СЗШ І-ІІІ ступенів с.ЛучинецьТодавчич Владислав0
Категорія: Олімпіади, конкурси | Переглядів: 574 | Додав: Nadijka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

  
Пошук
Календар
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2016Безкоштовний хостинг uCoz